Náhodný obrázek

Počasí

Zastupitelstvo obce:

- ZO Ktiš souhlasí s podpisem smlouvy o zřízení služebnosti k připravované stavbě – Internet CZ, a.s. Podpisem smlouvy byla pověřena starostka obce Ktiš. Zasláním podepsané smlouvy firmě Šindy a.s. byla pověřena zapisovatelka

ZO Ktiš, projednalo žádost o finanční výpomoc při obnově památníku padlým z 91. Českobudějovického pěšího pluku. A doporučuje starostce obce Ktiš odpovědět, s tím, že finanční příspěvek nebyl schválen, nicméně podporujeme morálně všechny investice takového druhu.  

ZO Ktiš doporučuje sjednat schůzku s Ing. R. Kutlákovou a p. Kazatelem z Vojenského újezdu s tím, že ZO se sejdou k projednání k záležitosti ve věci předání majetku z Vojenského újezdu dne 16. 03. 2015 v 17.00hod.

ZO Ktiš souhlasí s poptávkou na zakoupení minibusu pro výjezdovou jednotku obce Ktiš a pro SDH Ktiš s tím, že investice do zakoupeného automobilu bude do 300 tis. (bez DPH.)Na dalším zasedání ZO Ktiš bude předložena nabídka na vůz. 

ZO Ktiš nesouhlasí s poskytnutím příspěvku HZS JK s tím, že finanční prostředky bude investovat do svých vlastních družstev v obci.

ZO Ktiš souhlasí, aby v obci Smědeč a v obci Tisovka byly schváleny osadní výbory.  

 

- ZO Ktiš souhlasí s poptávkou na zakoupení minibusu pro výjezdovou jednotku obce Ktiš a pro SDH Ktiš s tím, že investice do zakoupeného automobilu bude do 300 tis. (bez DPH.)Na dalším zasedání ZO Ktiš bude předložena nabídka na vůz. 

ZO Ktiš souhlasí s odkoupení pozemku KN 120 a KN 121 v k. ú Smědeč za cenu 90 000,-Kč vč. vkladu na katastr, vypracování smlouvy. Podpisem smlouvy byla pověřena starostka obce Ktiš.  Poptávkou na zakoupení minibusu pro výjezdovou jednotku obce Ktiš a pro SDH Ktiš s tím, že investice do zakoupeného automobilu bude do 300 tis. (bez DPH.)Na dalším zasedání ZO Ktiš bude předložena nabídka na vůz.   

 

 

latest RunningOfficial Look at the Air Jordan 1 Zoom Comfort "PSG"

Czechpoint

Open Air Fest 2019

Open Air Fest Ktiš 2019

OPEN AIR FESTIVAL KTIS 2019

 

Kontakty

Obec Ktiš
Ktiš 11
38403
Tel: 388 323526
Fax: 388 323526
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Datová schránka

Datová schránka obce Ktiš :

ID schránky : c89edq5
Jméno : Obec Ktiš
IČ : 00250503

 

Provozováno na serverech