- ZO Ktiš schvaluje vyvěšení záměru na prodej části pozemku par. č. 611/3 v k.ú. Ktiš dle geometrického plánku na úřední desky OU Ktiš.

- ZO Ktiš shcvaluje vyvěšení záměru na prodej pozemku par. č. 1192 a pozemek par. č. 1194 v k.ú. dobročkov na úřední desky OU Ktiš.

- ZO Ktiš neschvaluje směnu pozemků navrženou firmou Farma Chvalšiny.

- ZO Ktiš schvaluje umístění mysliveckého zařízení na pozemku par. č. 961 v k.ú. Smědeč.

- ZO Ktiš schvaluje příspěvek pro Charitu Prachatice ve výši 5 000,-Kč.

- ZO Ktiš schvaluje příspěvek ve výši 5 000,-Kč pro včelařství spolek Lhenice.

- ZO Ktiš schvaluje plánovací smlouvu manž. H., Ktiš, tak jak byla předložena.

- ZO Ktiš schvaluje smlouvu o zřízení věcného břemene na akci kanbel NN - p. Mourek, Křížovice -  Tisovka za jednorázovou úplatu ve výši 982,-Kč bez DPH.

- ZO Ktiš  schvaluje smlouvu o zřízení věcného břemene na akci kanbel NN - p. Podlaha za jednorázovou úplatu ve výši 700,-Kč bez DPH.

- ZO ktiš schvaluje p. R. F. dojednáním dopravního značení do části obce Smědeč s firmou Reno Šumava.

- ZO Ktiš schvaluje vyplacení odměn všem členům OVK na částku 2 300,-Kč, kteří byli přítomni u obou kol prezidentských voleb.

- ZO Ktiš schvaluje nejvýhodnější nabídku, nabídku firmy Hydro KOv s.r.o. , Rybářská 801, Třeboň na akci Ktiš - oprava hráze č.p. 642/6, přepadu, zdrže, odpadního potrubí a kbelu.

- ZO Ktiš schvaluje nejvýhodnější nabídku, nabídku firmy Spilka a Říha s.r.o., Petra Bezruče 489/II, 392 01 Soběslav na akci Oprava zdi u kostela v obci Ktiš.

- ZO Ktiš schvaluje vyvěšení záměru na pronájem pozemku 265/22 , k.ú. Ktiš na úředních deskách OU Ktiš.

- ZO Ktiš schvaluje připojení se ZŠ a MŠ Ktiš do MAS Šumavsko za účelem podání dotací.

- ZO Ktiš projednalo žádost Spolku Lungta o připojení se ke kampani "Vlajka pro Tibet"

Running sportsOfficial Look at the Air Jordan 1 Zoom Comfort "PSG"

Open Air Fest 2019

Open Air Fest Ktiš 2019